Zbytková

Photos 0.1 - Kitty!

3. července 2014 v 21:23 | Tez
Helou!
Tákže. Zdravím vás z chalupy. Ano, máme tu internet, ale je to pomalé jako, ehm, nebudu se vyjadřovat. No, ale přijde mi to pořád lepší, než být bez připojení úplně... Před chvílí jsem dokonce napsala celý jeden komentář! A bez úhony. :D
Ale teď už k hlavnímu tématu článku... Dneska k nám přišlo koťátko! Já jsem velká milovnice zvířat a tohle kotě bylo jako z reklamy. Nevím, jestli tu ještě je. Možná pobíhá někde na zahradě, ale já už jsem doma (v chajdě) a musela jsem ukradnout netbook (i když je můj a z časti mamky), abych napsala alespoň stručný článek. Ale zpátky k tomu koťátku. Bylo vážně krásné! Už tři roky po sobě k nám v létě přišlo nějaké kotě. :) Kočky si mezi sebou asi rozmňoukaly (?), že se tu o ně tak staramé a teď se sem jen pohrnou. :D Jojo, už to vidím!
Z názvu článku jste asi poznali, že mám fotky. (No jo no. A já se tu vykecávám o tom, jak to kotě bylo děsně roztomilý. V tomhle mě musíte trochu omluvit, protože já ty kočky prostě miluju. :D) Ano, opravdu mám fotky, takže tady jsou. (Jsou v celém článku. To jenom abyste si nemysleli, že jsem tak blbá a nedala jsem je sem. :D)

20 things to do this summer

27. června 2014 v 21:39 | Tez
Ahojte!
Tak tu máme konec školního roku a to znamená začátek prázdnin. Bude to znít asi hodně divně, ale už teď se mi po všech stýská. Také mě přepadl takový divný pocit z toho, že nesmím prázdniny prolenošit, ale pořádně si je užít! A proto jsem si udělala takový "plán" toho, co chci o prázdninách stihnout a podniknout! Jdeme na to...
(Dělala jsem si i poznámky na papír, abych nezapomněla věci, které mě napadly. :D)

1) Přečíst alespoň 10 knih.
Já vím, pro někoho je to docela málo, ale po delším uvažování jsem přišla na to, že bych nechtěla celé prázdniny jenom číst, protože mám v plánu ještě plno jiných věcí. A vždycky můžu přečíst víc knih. Nikdo mi to nezakázal (kdo by mi taky zakazoval čtení). :D

A tady je ještě seznam knížek, které chci přečíst. Kdybyste měli nějaký typ na pěknou knížku, která tu není napsaná, určitě ho napište do komentářů. Budu jen ráda. ;)

  • 1) Pátračka Gilda a Duchova sonáta - Jennifer Allison
  • 2) Pátračka Gilda a Mrtvá schránka - Jennifer Allison
  • 3) Pátračka Gilda a Posvátné kosti - Jennifer Allison
  • 4) Polibek pro Annu - Stephanie Perkins
  • 5) Šifra mistra Leonarda - Dan Brown
  • 6) Andělé a démoni - Dan Brown

To jsou zatím všechny knihy na mém seznamu, takže určitě pište tipy, jestli nějaké máte. :)

2) Začít cvičit každý den.
Ano, každý den, protože o prázdninách bych měla mít opravdu čas na chvilku cvičení. Už nějakou chvíli cvičím, ale jen když nepřijdu domů pozdě a mám na to náladu (takže tak dvakrát do týdne :D).

3) Začít s foto-"projektem".
Ano, už bych mohla začít, ale zjistila jsem, že můj foťák se se mnou vůbec nechce kamarádit a poslední fotky, co jsem vyfotila, vypadaly vážně...no...řekněme zvláštně. :D

Welcome

31. prosince 2013 v 17:51 | Tez
Vítejte!
Jak jinak začít první článek na mém Xtém blogu? Mohla jsem vymyslet něco originálnějšího, ale jsou prázdniny, lidi, nenuťte mě přemýšlet! Teď k blogu. Psala jsem, že je to můj Xtý blog, ano je to tak. Jsem nestálý člověk a nestálým člověkem zůstanu, ale co když to s tímhle blogem bude jinak? Doufám.
Blog jsem si založila, protože mám někdy pocit naprostého prázdna a samoty a tady na blogu bych se mohla vypsat. Nejlepší kamarádku mám (tedy myslím), ale občas je dobré to říct i někomu jinému a třeba se najde někdo, koho to bude zajímat (moc si věřim).
Z blogu hodlám udělat patlanici všeho možného i nemožného, tak snad se vám tu bude líbit.
 
 

Reklama