Ježíšek a banány

29. prosince 2015 v 11:01 | Tez |  Zbytková
Možná bych tady měla poreferovat o tom, co mi přinesl Ježíšek... Tak abyste věděli, vánoční nálada to nebyla. Ale zato mi přinesl lednici do pokoje, tuny oblečení a tuny knížek. Imaginárních. Ale představa je to pěkná, jen co je pravda.

Tenhle rok jsem si od Ježíška skoro nic nepřála, a tak jsem taky skoro nic nedostala. Vůbec mi to nevadí, protože alespoň nemusím řešit, kam ty nové věci v mém už tak přeplněném pokoji schovám. Podtrženo, sečteno, největším dárkem jsou pro mě vánoční prázdniny a hory jídla, které můžu bez výčitek spořádat.

Ježíšek nám uletěl už před pár dny a já jsem od té doby byla rovnou dvakrát svědkem rodinné "hádky" způsobené tématem, které všechny smrtelníky rozděluje na dva znepřatelené tábory. Oním diskutabilním problémem jsou banány. Ano, banány. Konkrétně jejich loupání. Někdo totiž loupe zprava a někdo zleva. A někdo neloupe, protože na to má své sluhy. Jenže ti sluhové si taky musí vybrat, jestli budou loupat zprava nebo zleva, že jo? A protože "zprava" nebo "zleva" asi nejsou zcela jednoznačné pojmy, vysvětlím vám situaci přesněji. Někteří lidé loupou od stopky banánu a někteří z opačného konce. A kdo to dělá správně? Toť otázka, na které závisí existence celého lidstva.

Já loupu od stopky. Podle strýčka Googla loupu špatně. Má hloupost tedy očividně nezná hranic a nejspíš si budu muset pořídit sluhu, který za mě ty banány bude loupat správně. Anebo začnu banány loupat od prostředka, abych sympatizovala s oběma polovinami, ale zároveň žádnou nepreferovala. Bude ze mě nestranný loupač banánu. Hurá!

Lidičky, neřešte banány, prosím. Raději je řežte. A loupejte je, jak chcete, oni totiž budou chutnat pořád stejně.

Toť vše o absurditách, které je naše rodina schopná řešit. Pěkný den přeju.
 


Komentáře

1 Nico | Web | 30. prosince 2015 v 21:54 | Reagovat

Tyhle vánoce byly opravdu nic moc, asi tím počasím a přesně prázdniny a cukrovíčko, jídlo...mňami:DDD a hádka kvulí bananum?:DDD já také loupu od stopky ale holky ve třídě že tak se banán neloupe že se loupe v druhé strany, tak já nevím a je mi to jedno miluju banány a hlalvní je, žeho NĚJAK oloupu:DD
http://nicobadley.blogspot.cz/

2 Aya | Web | 31. prosince 2015 v 12:55 | Reagovat

Taky loupu banán od stopky a nepřinutím se k tomu loupat ho opačně. Přítel zase loupe banán z druhé strany, ale naštěstí jsme nemuseli vést debatu o loupání banánů.... A Ježíšek a Vánoce jak popisuješ, jsme měla dost podobné...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama