Novej kámoš

28. září 2015 v 19:58 | Tez |  Deníčková
Od středy mám doma takovou malou chlupatou kuličku, která běhá, jí, pije a má vůbec takový záživný život. V noci ta chlupatá kulička dělá hluk, ale ne dostatečně velký na to, aby přerušila mé dozajista velice sladké snění, a nejspíš ani na to, aby přehlušila všechny ty nadávky, které ze spaní křičím. (Já o ničem nevím, ale rodina to prý slyšela.) Chlupatá kulička už se dokonce pokusila svými tesáky uhlodat jeden z mých velice chutných prstů, avšak nedala jsem se, a prsty mám zatím všechny. Chlupatá kulička si taky věčně shazuje napáječku s pitím, a momentálně má tváře nacpané mrkví a kukuřičnými lupínky. Co je ta chlupatá kulička zač? Agresivní zakrslý Yetti závislý na mrkvi? Nemyslím si.

Je to můj novej kámoš sir Rufus I. Křeček. Ano, opravdu jsem takhle pojmenovala křečka. Na to, aby se něco podobného stalo, stačí jen mít dostatečně trhlou kamarádku.

A jak to, že mám křečka? No, došla jsem si ho koupit. Do zverimexu. Po dlouholetém přemlouvání mamka konečně povolila, a nevyužít situace, to by byl hřích. A hřích, to je přece moc špatná věc. A dělat moc špatné věci, to se přece nesluší, ne? Z toho plyne, že jsem si tu chlupatou kuličku vlastně koupit musela. Tadá!

Jinak se nic moc záživného v mém životě neděje, ale napadlo mě, že byste tuhle nezáživnost mého života mohli krom blogu sledovat i na mém twitteru. Nebo byste si mě mohli přidat na snapchatu. Budete mít přehled o mém prokrastinování, o tom, jak se mám, co dělám, co jím, co piju, co čtu, co vidím na stropě, co vidím na stěně a tak vůbec jak žiju a jestli žiju. Podle aktivity na blogu to totiž nejspíš dost často vypadá, že nežiju, byť obvykle žiju.

Snapchat: teri008 (Jen mi prosím dejte vědět, co za pozemšťana jste, z jakého blogu pocházíte a tak. Jinak vám nebudu posílat žádné zprávy z mého nezáživného prokrastinátorského života! A o to přece přijít nechcete, ne?)
 


Komentáře

1 ♕ PetraLife.blog.cz ♕ | E-mail | Web | 28. září 2015 v 21:17 | Reagovat

Křeček je skvělý domácí mazlíček a ještě lepší kamarád, když ti zrovna nechce sežrat prsty. Sežrat, spíš propichovat. Au. Měla jsem dva, ale pořád se spolu prali, musela jsem je oddělovat. Nenechavci teritoární :D Ale co, ten kravál stojí za to a fotky jsou ještě lepší, když se nedokáží zastavit. Přes den spali v domečku a chodili se jen napít, naplnit pusu žrádlem a zas šli spát. A v noci? to byl jejich svět a muj zkažený spánek :D

2 Monica. | Web | 30. září 2015 v 13:00 | Reagovat

Jej, tak to sira Rufuse I. pozdravuj! Mně se křečci, ani podobná stvořeníčka moc nelíbila, ale tak... všechno, co je živý a malý je roztomilý :3

Jinak ten pozemšťan, s názvem moncaamonii, co si tě právě přidal na snapchatu, nejspíš budu já.

3 Miss.Hill | Web | 30. září 2015 v 18:02 | Reagovat

Tak hodně zábavy a radostí s novým křečkem ! :) To já mám doma kočičku a naprosto mi stačí :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama