5) Vyber 10 obrázků, které tě na we♥it zaujmou

1. října 2014 v 22:20 | Tez |  Úkolová
Zdravím!
Je tu další část challenge... Naprosto nejodfláknutější část z téhle výzvy. -.- Když jsem si ta témata vybírala, tak mi tohle přišlo jako skvělý článek na odreagování, ale teď mi to přijde jako neskutečná sra hovadina. Ani nevím, co byste k tomu měli psát za komentáře, takže je skryju a ušetřím vás psaní trapných vět typu: "Moc pěkné obrázky! Nejvíc se mi líbí první a poslední." (Och, nemusíte mi děkovat!)

>> Odkaz na moje weit <<


No není to roztomilé?
Nevím, jestli se to povede, ale aspoň do toho Norska bych se podívat chtěla. :)Prostě ananasová rodinka. (Ánanas, bananas, ánanas. Mňám!)Tohle bych taky chtěla umět, ale jsem moc líná se to naučit. -.-Jídlo! Milášek! Sakra, vypadá to ku*evsky dobře.Obdivuju člověka, který to vymyslel a vyrobil. :)On už je vlastně podzim, že? Miluju tohle roční období, ale někdy je to až moc depresivní.Člověk, který to nakreslil, má můj obdiv.Nevím, jestli je to kopretina nebo jenom přerostlá sedmikráska, ale to je fuk. :DProstě Spongebob. :D


Domluvíme se na tom, že tomu budeme říkat "oddychový článek" a ne "ta hrozná kejda, co se nikomu nelíbí", ano? Já vím, že je to takové odfláknuté a za to se moc omlouvám. Příště už to snad bude normální článek, kde bude víc písmenek než obrázků. :)
Každopádně děkuju každé zbloudilé duši, která dočetla až sem. Mějte se krásně!
 


Aktuální články

Reklama