Ve starých kolejích?

21. září 2014 v 21:51 | Tez |  Deníčková
Čauko!
Bohužel se stalo přesně to, čeho jsem se obávala... S blogem to jde zase někam neznámo kam. Opět jsem neaktivní a ostatní blogy skoro nekomentuju, ale to se dalo čekat vzhledem k tomu, jak mizerně si plánuju volný čas. Nejhorší ale je, že když už nějaký ten čas mám, tak zase vůbec nemám chuť něco psát. Ano, dámy a pánové, jde to všechno do kelu.
Na konci práznin jsem si říkala, jaké to bude skvělé, jak si začnu všechno plánovat a všude budou běhat jednorožci a hebcí, sněhově bílí králíčci a všechno budu zvládat, ale jaksi mi to vůbec nevychází... Tak třeba dneska jsem si šla "na chvíli" číst. -.- Jak si myslíte, že to dopadlo? No samozřejmě jsem nad knížkou strávila pomalu celé odpoledne. (Aneb jak spolehlivě propadnout.)
Abych byla upřímná, tak kdybych měla v hlavě psací stroj, prděla bych článek jeden za druhým, protože tolik nápadů na články jsem snad ještě neměla. Ale kdo by to byl řekl, v hlavě nemám žádný prdící psací stroj (what?!), a tak to všechno zase úspěšně zapomínám a přesouvám do koše stejně jako datumy na děják.
Opravdu nedokážu říct, jak to s blogem bude dál. Asi to opět skončí u jednoho článku za měsíc, ale věřte mi, že já tohle nechci, protože se mi zrovna začalo dařit. Zrovna to začíná vypadat, že sem chodí pár lidiček pravidelně a já se budu vážně snažit, abych to tu udržela při životě...

 


Aktuální články

Reklama