Září 2014

Art diary 0.2

28. září 2014 v 19:35 | Tez |  Umělecká
Ahoj!
Ano, ano, je to tak. Opět jsem tu s nějakým tím novým výtvorem. (Teď vám nechám chvilku na to ječení a skákání, protože jste se všichni určitě nemohli dočkat mého nového výrobku. Ach, jak dobře vás znám. Úžasné! Měla bych si za odměnu vzít čokoládu...)

Včera mě přepadla tvořivá nálada, a tak jsem se pustila do stromu z tenkého drátku a minimálně miliardy korálků... Asi po čtyřech "větvích" jsem už chtěla skončit, ale tak nějak jsem si uvědomila, že už mě nebaví věci jen rozpracovat a nedodělat, takže jsem pokračovala a večer jsem měla hotovo. Nemůžu říct, že by to bylo nějak extrémě náročné, ale určitě to dalo zabrat časově. ;)Doma už se mi nějakou tu dobu povaloval kamínek, který jsem chtěla původně jenom nějak ozdobit, ale vznikl z toho stromeček. Myslím si, že se to k podzimu skvěle hodí. :)


Není to moc dlouhý článek, ale obávám se, že to tu teď takhle zkrátka bude vypadat... Každopádně moc děkuju za všechny komentáře a návštěvy, protože to je něco, co mi dokáže úplně rozjasnit den. Určitě znáte ten úžasný pocit, když se vám načte váš blog a vidíte, že vám tam někdo zanechal komentář, že? Je to zkrátka k nezaplacení a já si toho strašně moc vážím. Opravdu děkuju!

P.S. - Byly tu ještě takové kytičky z korálků, ale rozhodla jsem se, že si je schovám do zásoby, abych mohla blog zaplácávat podobnými články, až nebudu mít moc času. :D Z toho vyplývá, že je vidělo asi jen pár "šťastlivců", kteří budou určitě tak hodní a nebudou to řešit stejně jako vy ostatní. Díky! :)

15 facts about me

24. září 2014 v 18:58 | Tez |  Sebestředná
Ahojda!
Už dlouho jsem nepřidala článek do rubriky "Myself", tak jsem si řekla, že udělám nějaké ty fakty. :) Myslím si, že články tohohle typu vás celkem baví, takže to tady nebudu moc okecávat a hurá na to!

>> Odkazy na první a druhé fakty. <<

1) Pokud jsou v hroznovém vínu pecičky, tak je vždycky vydloubávám. Nesnáším ten pocit, když do nějaké kousnu a sousto mi v puse zhořkne. To je fujky!
2) Věřím v Karmu. Nepřestávám věřit tomu, že všechny sviňárny se nám všem jednou vrátí.
3) Jsem nemehlo. Upustím každou druhou věc a dokážu zakopnout i na rovince. Rebel vole!
4) Dost často jsem sarkastická a ironická.
5) Jsem naprosto nefotogenický člověk. Na většině fotek vypadám jako šlupka od banánu nebo rozmáčknutý pomeranč. -.- (Jak to sakra všichni dělají, že na fotkách vypadají dobře?!)
6) Neumím si úhledně nalakovat nehty na pravé ruce. (Ano, jsem pravák.)
7) Umím čísla svých zdravotních kartiček. :D Číslo mé staré zdravotní kartičky, které umím už přes 2 roky: 80203111433385803038 a číslo nové zdravotní kartičky, které jsem se naučila asi před týdnem: 80203111432922115836. Heh, takovou ptákovinu se naučím za pár minut, ale slovíčka na němčinu se pořádně nadrtit nedokážu. -.-
8) Fascinují mě lidské oči. Neskutečně ráda si je na lidech prohlížím a kolikrát jsou první věcí, které si na člověku všimnu.
9) Určitě budu mít rovnátka a možná i brýle, ale vůbec mi to nevadí.
10) Nad vším moc přemýšlím a zkrátka nejsem taková, že bych hned všechno hodila za hlavu a prostě šla dál.


Ve starých kolejích?

21. září 2014 v 21:51 | Tez |  Deníčková
Čauko!
Bohužel se stalo přesně to, čeho jsem se obávala... S blogem to jde zase někam neznámo kam. Opět jsem neaktivní a ostatní blogy skoro nekomentuju, ale to se dalo čekat vzhledem k tomu, jak mizerně si plánuju volný čas. Nejhorší ale je, že když už nějaký ten čas mám, tak zase vůbec nemám chuť něco psát. Ano, dámy a pánové, jde to všechno do kelu.
Na konci práznin jsem si říkala, jaké to bude skvělé, jak si začnu všechno plánovat a všude budou běhat jednorožci a hebcí, sněhově bílí králíčci a všechno budu zvládat, ale jaksi mi to vůbec nevychází... Tak třeba dneska jsem si šla "na chvíli" číst. -.- Jak si myslíte, že to dopadlo? No samozřejmě jsem nad knížkou strávila pomalu celé odpoledne. (Aneb jak spolehlivě propadnout.)
Abych byla upřímná, tak kdybych měla v hlavě psací stroj, prděla bych článek jeden za druhým, protože tolik nápadů na články jsem snad ještě neměla. Ale kdo by to byl řekl, v hlavě nemám žádný prdící psací stroj (what?!), a tak to všechno zase úspěšně zapomínám a přesouvám do koše stejně jako datumy na děják.
Opravdu nedokážu říct, jak to s blogem bude dál. Asi to opět skončí u jednoho článku za měsíc, ale věřte mi, že já tohle nechci, protože se mi zrovna začalo dařit. Zrovna to začíná vypadat, že sem chodí pár lidiček pravidelně a já se budu vážně snažit, abych to tu udržela při životě...


4) Vypiš svoje závislosti

7. září 2014 v 22:15 | Tez |  Úkolová
Nazdárek!
Dneska jsem sice chtěla napsat nějaký deníčkovský článek, ale nemám na to moc náladu, tak jsem si řekla, že splním další část výzvy.

>> Ehm, do dneška jsem si myslela, že na ničem nejsem vyloženě závislá, ale jak ten článek pomalu vymýšlím, mám pocit, že bych se měla jít léčit. :D <<

1) Hudba
Miluju ji! Život bez hudby je na nic. Sice se při jejím poslouchání nedokážu soustředit na moc věcí, ale každý den si najdu chvilku na to, abych si lehla do postele a pustila si svoje nejoblíbenější písničky.
No, a potom je tu moje zpívání. Ne, tohle vám opravdu nepřeju zažít. Zkrátka si to skřehotám úplně mimo nějaké posluchatelné tóny a i když to slyším, tak prostě skřehotám dál. Jde to se mnou z kopce...

2) Jídlo
Jím ráda a jím hodně, i když je celkem fuška o tom někoho přesvědčit, protože jsem pro všechny spíš anorektička. -.- Jenže já nejsem vychrtlá, to jenom všichni koukají na moje ruce a prsty, které mám jako párátka (po mamince). Jím ale opravdu ráda. Vychutnávám si výborné jídlo od mojí babičky a mamči a jsem zkrátka šťastná. :) Ať si každý říká, co chce. Jsem jedlík a nestydím se za to!