What the f*ck?!

22. srpna 2014 v 22:06 | Tez |  Zbytková
Zdravím!
Včera (no, vlastně dneska hned po půlnoci) jsem se na blogu Sodomagorky dozvěděla úplně ohavnou, nechutnou a neskutečně hnusnou věc... A to sice, že nějaké dvě nevychované a očividně naprosto vadné školačky brutálně ubily dva psy a ještě se s tím chlubily na facebooku.
Pokud nevíte o co jde, tak se koukněte na článek od Sodomagorky, protože ona to tam má popsané, vysvětlené a doplněné obrázky. (Já to sem psát nebudu, protože mě tlačí čas a jednoduše to nechci celé kopírovat, když si to můžete přečíst od někoho, kdo to srozumitelně zformuloval.)
Každopádně se k tomu ale chci vyjádřit, protože mě to jakožto poměrně velkou milovnici zvířat vážně zasáhlo...
Opravdu nechápu, co se těm rádoby lidem honilo hlavou, když tu věc prováděli. Vždyť přece duševně vyrovnaný a zdravý člověk nemůže takovou ohavnost udělat! Běhá mi z toho mráz po zádech a chce se mi zvracet. Cítím lítost vůči těm nebohým psům a zároveň bych ty podělané ehm-ehm nejraději nakopala někam (a to je ten lepší případ).
Skutečně nechápu uvažovaní takových lidí. Grr, zase jsem se nad tím dokázala tak naštvar, že se mi už ani nechce spát.
Ale na druhou stranu: Těm pejskům už se nedá pomoci a špatnou pověst budou mít jen ty bezpáteřní svině. Přesně jak napsala Sodomagorka: "Lidi se na ně budou dívat skrz prsty." Ano, potáhne se to s nima ještě dlouho a můžou si za to pouze svojí blbostí.

Nejhorší na tom však je, že ti "lidé" si pořídili dvě malá štěňátka... Naštěstí už někdo založil petici, kterou můžete podepsat i vy. Je to sice "jen" podpis, ale může zachránit životy dvou psíků. Tak co? Přidáte se? :)


 


Aktuální články

Reklama