I am sorry!

21. února 2014 v 19:56 | Tez |  Deníčková
Helou!
Tak abych vysvětlila smazání minulého článku. Prostě, hned po zveřejnění, se mi všechny ty obrázky znechutily. I když jste tu nechaly krásné a povzbuzující komentáře, tak já jsem s tím prostě nebyla spokojená a to je nejhorší. No, a tak jsem ten článek smazala. Třeba někdy zase nějaký takový článek napíšu, ale asi až budu se svým malováním spokojená. :) (Což nebude asi nikdy, ale tak co už.) Já vím, psala jsem, že vím, že to není nejlepší, ale přišlo mi trapné tam ty obrázky nechat... Omlouvám se!
No a tak když už jsem začala, tak asi musím článek dokončit. Totálně nevím, co mám psát. Poskládam tedy plno nezajímavých útržků posledních dnů mého života a vznikne z toho nepoužitelný článek. :D Ale je to zadarmo!
Začnu asi tím, že jsem z Pythagoriády získala 9 bodů a postupuju jako jediná ještě s nějakým klukem (ale mám to celé blbě -_-). U nás na škole byly celý týden cizinci (z Mexika, Brazílie, Turecka, Egypta...) a oprostili nás tak od všední a nezajímavé angličtiny. Úplně jsem je žrala, byli neskutečně úžasní. :) A jedné té cizince jsem přišla cute. To vás neskutečně potěší, když vám takovou věc řekne člověk, kterého ani neznáte. Škoda, že jsem nebyla větší, když sem přijeli. Se staršíma se totiž bavili víc a líp. Je mi trochu líto, že jsem byla moc stydlivá a nenechala jsem se s nima vyfotit, ale tak vzpomínky zůstanou a když ne, tak ne. Zase tak důležité to nebylo. Jinak, poslední dobou jsem naprosto nevyspalá, protože chodím spát pozdě a vůbec nemůžu usnout, protože se vedle nastěhovali nějací kluci, do rána tam paří a já mám pokoj hned vedle jejich bytu. -_- Ale je to zadarmo.
A cítím, že na mě leze to období, kdy mě budou štvát jakékoli kecy od mých spolužálů. Já nevím proč, ale jsou najednou všichni tak "chytří" a všechno znají. Tleskám. Nejlepší je, jak si o sobě myslí, že by všechno udělali líp a prostě by byli nejlepší. Jakmile něco udělám špatně a řeknu to, tak se dočkám jen pohledů typu "bože ty si taková lama, já bych to zvládl líp". Tomuhle se ještě zasměju a nebo jim na jejich kecy už něco řeknu, ale nejvíc mě na*rali v pondělí. Tyhle hádky já opravdu, ale opravdu nesnáším. Jedna spolužačka dostala jen tak, pro nic za nic Apple Iphone 5 a smála se jednomu neskutečně vypatlanému-blbému-stupidnímu-sebetřednému spolužákovi, že má starý Iphone a on jí to musel vrátit tím, že ona zase nemá nejnovější Ipod (nebo Ipad, já nevím). Wtf? A celý rano tam potom mluvil o tom, jak má Iphone a co tam všechno má a "byl děsně cool". Lidi, já žádnej Apple nemám a taky žiju. Spíš mě fascinujou ty termíny, kdy ty lidi dostávají dárky. Neřeknu k narozkám nebo na Vánoce, ale na jarní prázdniny, jako fakt? Nebo dostanou novej mobil za vysvědčení se 2 trojkama. Já do tohohle pololetí měla každý rok samý jedničky a jediný, co jsem za vysvědčení dostala byly asi tak 3 stovky od babičky. A s takovejma tupcema já musím žít. -_-
Tak asi radši budu končit. Pokud jste to dočetli až sem, gratuluji. A ještě jednou se omlouvám!
 


Komentáře

1 Sasha | Web | 21. února 2014 v 20:03 | Reagovat

apple nemam a je mi dobre :D zavidim tie navštevy z inych krajin, k nam chodia len španieli  (vlastne ani nechodia, oni su u nas cely rok lebo učia :D )

2 Ellie | 22. února 2014 v 18:51 | Reagovat

Vždyť ty obrázky byly hezký! Ale je to podle tebe :)
- Vidím, že je to ve třídách všude stejný -_- :DD

3 i r i s | Web | 23. února 2014 v 21:27 | Reagovat

U nás ve třídě mají skoro všichni nějakej iphone nebo co. Dost nechápu, jak si ty mobily ještě rozeznávají, když jsou všechny stejné. (Jo, oni na těch mobilech mají gumové obaly se sprostými nápisy, tak možná podle toho). Já žádný iphone nemám a taky v klidu žiju, ale můj vztah k moderní technice je sám o sobě na dlouhé povídání...
Já za vysvědčení oficiálně nic nedostávám, protože jsou to přece známky pro mě, a ne pro rodiče/příbuzné, aby mě za to museli platit. Jako malá jsem to brala jako křivdu, ale teď s tím naprosto souhlasím. Dostat mobil za hrozný vysvědčení, to je zvrácenost, ale ať si to každý dělá, jak chce.
Žádné obrázky v minulém článku jsem neviděla, jsem tu poprvé... ale stejně by mě zajímalo, co na nich bylo, žes je smazala.
:-)

4 Monii. | Web | 26. února 2014 v 17:14 | Reagovat

Škoda, ani jsem ten článek neviděla:/
Já z pythagoriády dostala 7 bodů a díky bohu nepostupuju :D Wow, u nás taky byl/nebo je (já nevim:D) Brazilec. byl úžasnej :3 nechodíme na stejnou školu? :D
U nás má jen jeden kluk iPhone a jedna holka iPod a jsou v pohodě, nevytahujou se, díky bohu..

5 raive | Web | 4. dubna 2014 v 16:07 | Reagovat

Já jsem dostala iPhone někdy na konci ledna.. Nechcu znít tak, že si stěžuju,  ale je to 4, nebyl novej a navíc ještě od známýho, takže i o hodně levnější, než bazarový.. A dostala jsem ho jen proto, že mi můj mobil odešel a já neměla žádný (oh, tragédie), takže našim ruplo v bedně a řekli si, že už mně teda dají pořádnější mobil, ať je furt nemusím měnit. Jako jsem ráda za to, že jim v té bedně ruplo :D Ale že bych se někomu posmívala jen proto, že má horší mobil než já, nebo nemá nejnovější iPad nebo iPod, to už fakt ne. Kde to sakra žijeme? To je dneska fakt nejdůležitější mít všechno nejdražší a jenom značkový? Achjo -_- Vůbec si těch kreténů nevšímej, jsou tak zamindrákovaní, že musí řešit kokotiny :)

6 Killer 666 | Web | 9. dubna 2014 v 14:35 | Reagovat
7 deny-paradise | Web | 21. dubna 2014 v 19:20 | Reagovat

To stěma I phonama také nechápu -,- Zjistila jsem, že dneska je hrozně "kůl" mít věci od applu atd.. Bože nechápu co na tech applech maj, já I phone nemám a žiju jako ty.
Ohledně mého komentáře na blogu, psala jsem to už na blog, ale napíšu to znova.
Neberu si tvůj komentář jako urážku, upřímně to chápu co si napsala a nedivím se. Napsala jsem to špatně uznávám a mrzí mě, že to takle vyznělo :) jen jsem tim chtěla říct, že nepatřím k těm propadajícím. A chtěla jsem tim říct, že jsem chytrá ve škole (proto ty známky) ale uznávám to a vůbec se nezlobím, že sis rejpla :) O to víc ti děkuju, protože nikdo jinej krom tebe a Tess by mi to tam nejspíš nenapsal :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama