Únor 2014

I am sorry!

21. února 2014 v 19:56 | Tez |  Deníčková
Helou!
Tak abych vysvětlila smazání minulého článku. Prostě, hned po zveřejnění, se mi všechny ty obrázky znechutily. I když jste tu nechaly krásné a povzbuzující komentáře, tak já jsem s tím prostě nebyla spokojená a to je nejhorší. No, a tak jsem ten článek smazala. Třeba někdy zase nějaký takový článek napíšu, ale asi až budu se svým malováním spokojená. :) (Což nebude asi nikdy, ale tak co už.) Já vím, psala jsem, že vím, že to není nejlepší, ale přišlo mi trapné tam ty obrázky nechat... Omlouvám se!
No a tak když už jsem začala, tak asi musím článek dokončit. Totálně nevím, co mám psát. Poskládam tedy plno nezajímavých útržků posledních dnů mého života a vznikne z toho nepoužitelný článek. :D Ale je to zadarmo!
Začnu asi tím, že jsem z Pythagoriády získala 9 bodů a postupuju jako jediná ještě s nějakým klukem (ale mám to celé blbě -_-). U nás na škole byly celý týden cizinci (z Mexika, Brazílie, Turecka, Egypta...) a oprostili nás tak od všední a nezajímavé angličtiny. Úplně jsem je žrala, byli neskutečně úžasní. :) A jedné té cizince jsem přišla cute. To vás neskutečně potěší, když vám takovou věc řekne člověk, kterého ani neznáte. Škoda, že jsem nebyla větší, když sem přijeli. Se staršíma se totiž bavili víc a líp. Je mi trochu líto, že jsem byla moc stydlivá a nenechala jsem se s nima vyfotit, ale tak vzpomínky zůstanou a když ne, tak ne. Zase tak důležité to nebylo. Jinak, poslední dobou jsem naprosto nevyspalá, protože chodím spát pozdě a vůbec nemůžu usnout, protože se vedle nastěhovali nějací kluci, do rána tam paří a já mám pokoj hned vedle jejich bytu. -_- Ale je to zadarmo.
A cítím, že na mě leze to období, kdy mě budou štvát jakékoli kecy od mých spolužálů. Já nevím proč, ale jsou najednou všichni tak "chytří" a všechno znají. Tleskám. Nejlepší je, jak si o sobě myslí, že by všechno udělali líp a prostě by byli nejlepší. Jakmile něco udělám špatně a řeknu to, tak se dočkám jen pohledů typu "bože ty si taková lama, já bych to zvládl líp". Tomuhle se ještě zasměju a nebo jim na jejich kecy už něco řeknu, ale nejvíc mě na*rali v pondělí. Tyhle hádky já opravdu, ale opravdu nesnáším. Jedna spolužačka dostala jen tak, pro nic za nic Apple Iphone 5 a smála se jednomu neskutečně vypatlanému-blbému-stupidnímu-sebetřednému spolužákovi, že má starý Iphone a on jí to musel vrátit tím, že ona zase nemá nejnovější Ipod (nebo Ipad, já nevím). Wtf? A celý rano tam potom mluvil o tom, jak má Iphone a co tam všechno má a "byl děsně cool". Lidi, já žádnej Apple nemám a taky žiju. Spíš mě fascinujou ty termíny, kdy ty lidi dostávají dárky. Neřeknu k narozkám nebo na Vánoce, ale na jarní prázdniny, jako fakt? Nebo dostanou novej mobil za vysvědčení se 2 trojkama. Já do tohohle pololetí měla každý rok samý jedničky a jediný, co jsem za vysvědčení dostala byly asi tak 3 stovky od babičky. A s takovejma tupcema já musím žít. -_-
Tak asi radši budu končit. Pokud jste to dočetli až sem, gratuluji. A ještě jednou se omlouvám!

New beginning + cheap wine

10. února 2014 v 22:27 | Tez |  Deníčková
Ááá čus! (kopíruješ --> Smusa)
Tak jsem si po dlouhé době opět vzpomněla na blog. Jak se mám? Až na to, že jsem včerejší večer probrečela a vedla jsem dlouhý monolog o tom, jak jsem na tomto světě nepotřebná, se mám fajn.
Ale nechci tu psát o tom, jak se mám. Chci vám popsat pátek, protože byl velmi výživný.
Ráno jsem vstala (nečekaně) a jako vždy jsem nestíhala. Ve škole to byl vopruz jako každý den, ale první hodinu jsem stála jednou nohou v hrobě. Tedy, stála jsem tam jen asi prvních pět minut. Proč? Protože byla fyzika a v pátek bylo 7.2. a 7+2 je 9 a já jsem ve výkazu devátá! Ale, protože jsme pozadu, tak jsme probírali a já byla v suchu. Potom fajn, fajn, fajn, jenže potom už nefajn. Šla jsem totiž na Pythagoriádu. No, asi takhle. Jsem úpně blbá a budu poslední, ale aspoň PRVNÍ od konce. :D
A teď přichází ta lepší část. Hurej! K nadpisu --> asi si říkáte, že jsem se opila a poté začala znovu nebo naopak, ale věřte mi, jste vedle. První, co jsem chtěla napsat bylo "New beginning + always have condoms", ale to jsem zavrhla (teď si asi myslíte, že jsem psychopat, ale já nejsem, protože opravdu jsem --> Jolanda :D). No, ale neodbíhejme. S mojí "znovu-nejlepší-kamarádkou" jsem začala znovu (né, větší klišé už nešlo). Tak jsme šli v pátek na nákupy. Nejdřív do Dm, potom do Kiku a potom do Tesca. Jo a ještě do Hobby. V Hobby jsme si obě koupily přívěšek sovičky (♥) (ano, už umím srdíčko, muhahahahá) a já ještě klíč. Do Dm jsem musela hlavně já a to kvůli deodorantu. V Kiku jsme se moc nezdržely. Šly jsme tam, kouknout se hlavně na doplňky do pokojů a v Tescu jsme si koupily Haribo a džusíky (měla jsem Rumcajse, heč :D). Džusíky jedou! Ale tohle všechno pořád nebylo to nejlepší.
Nejlepší to bylo na kytaře. Hlavně kvůli tomu, že tam máme nejlepší lidi (alespoň někde). Dostali jsme novou písničku "Laciný víno". Jde tam o to, že nějaká dívčina se spustila s neznámým chlapem a měla v sobě více vína než je zdrávo. Ráno se potom probudila a napadlo ji, že by mohla být těhotná, ale neví s kým a krabičku od sirek, na kterou jí onen případný otec napsal adresu, vynesli ráno s košem. Celkem normální příběh, který jsme v tom měli odhalit a říct ho naší učitelce. Když to z nás teda nějak dostala, tak se zeptala, co z toho plyne. Asi každý by odpověděl, neopít se a potom nedělat takové věci, ale né, my prostě musíme být originální. A tak jeden kluk řekl, že si máme vždycky brát kondomy. :D To nás tam prostě všechny dorazilo. Takový výtlemi, celkem bych vám přála nás vidět. Takhle to nezní tak vtipně, ale tam to bylo prostě úplně dokonalý. No nic, tak sa majte pekně. :)

P.S. - Už jsem vám říkala, že máme jarní prázdniny? Ne? Tak teď už jo. :D