One bad day and one good day

11. ledna 2014 v 19:27 | Tez |  Deníčková
Ahojte!
Omlouvám se za neaktivitu, ale neměla jsem čas a když jsem čas měla, tak jsem neměla chuť. Ale teď Vám sepíšu hned 2 dny mého života (určitě Vás děsně zajímají 2 nudné dny mého nezáživného života). Jinak, tenhle článek jsem psala už včera asi v půl 11 večer, ale usnula jsem, takže jsem to logicky nedopsala a vypla. :D

9.1. (čtvrtek)
Čtvrtek byl naprosto děsný! Nic mi nešlo a byla jsem nějaká přecitlivělá. Všechno, co mi lidi řekli jsem brala jako výsměch a všichni mě štvali. Pak jsem z toho doma měla samozřejmě depku. Taky se Vám někdy stává, že Vás všicni štvou? Já to mám teď hodně často. Od rána se na mě všichni koukali skrz prsty (alespoň jsem to tak vnímala). Při ájíně si ze mě dělali srandu a při zemáku to samé. Pro ně to možná bylo děsně vtipný, ale mě to tak akorát na*sralo. Moje rádoby nejlepší kamarádka mi vůbec nepomáhá. Myslí jenom na sebe a to já nesnáším. Ono, poslední dobou jsou všechna má přátelství falešná! V pondělí si chci promluvit s lidmi, kteří mě štvou (ne se všema) a říct jim, co se mi nelíbí, ale stejně z toho nakonec sejde, jsem na to totiž dost posera. No a večer jsem na tom nebyla o moc líp než ve škole. Jak jsem psala, měla jsem deprese ze školy a ještě jsem se musela učit. Fuck it!

10.1. (pátek)
Pátek mi náladu vylepšil, ale jen tak trochu... Moje nejlepší kamarádka, budu jí říkat Slečna D. se při obědě prostě musela vychloubat se všim, co maj doma. Ona ví, že miluju zvířata a tak samozřejmě vyzdvihla, jak k nim chodí koťátko (oh shit, ty jsou tak roztomilý =^.^= ). Fakt nevím, jestli jsem paranoidní já a nebo jsou jen všichni okolo mě děsný trollové (to pochopí jen jeden člověk, pro ostatní to znamená blbci). Takže asi chápete, že jsem z toho na prášky, když i poslední osoba, který jsem věřila na mě zvysoka se..prdí (jo prdí, to jsem chtěla napsat). Ale doma? Doma to bylo děsně fajn, sice mě bolelo břicho, ale tím pádem jsem vynechala kytaru a byla jsem doma s takovým malým cvrčkem (dítě nějaký mámino kamarádky). Když ona byla tak rozkošná! Večer už jsem z ní byla totálně mrtvá, ale na chvíli jsem jí přesvědčila, abychom se koukali na pohádky, tak jsem se s ní s chutí koukala na asi 5 dílů prasátka Pepiny a na Boba a Bobka (I am baby forever). Takže jsem asi půl hodiny nemusela skákat, běhat, tancovat ani házet s míčem. :D Jo, ale jsem aspoň bez depky. :)
Tak jsem splnila kritéria pro "alespoň středně dlouhý článek" a jdu přednastavovat články, jinak tu další text naleznete za 492 miliard let.

P.S. - Nějak mi to blbne. Pořád mi mizí kousky textu. Shit!
 


Komentáře

1 Shađaya -- staycomplicated.blog.cz | E-mail | Web | 11. ledna 2014 v 18:56 | Reagovat

"rádoby nejlepší kamarádka" jako by mi to něco připomínalo.. Že by moji bejvalou kámošku? Yes. Pěkná svině se z ní vyklubala. Taky se mi stává, že jsem na všechny lidi kolem sebe až doslova alergická a nevydržím s nimi v blízkosti.

2 raive | Web | 12. ledna 2014 v 14:40 | Reagovat

Já to tak mám pořád. Všichni mě nehorázně serou a nepřestávají s tím. Myslí si jak jsou vtipní, ale mně příjdou akorát tak trapní. Několikrát jsem jim už řekla, co si o nich myslím a doufala jsem, že se na mě urazí, ale pokračují dál a čím ál víc se to zhoršuje. Depky mívám pořád, nevím jestli jsem přecitlivělá, ale vím, že všechn příšerně řeším a z toho mám pak ty depky :D moji kamarádi kromě jedné jsou všichni falešní a nejde jim to skrývat. Ostatní jim ale na to jejich falešný kamarádství skáčou, což nechápu.

Všichni jsou debilní trollové a pořád se snaží trollit, blbci -_- :D:D Nejradši bych od nich všech utekla někam pryč a už e nikdy nevrátila.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama